BOSU ® HELM

Dostupnost: (po celé ČR 1-3 dny)

Cena: 2 090 Kč

  • Doprava po celé ČR zdarma

Detailní popis:

Helm® je inovativní fitness pomůcka, Váš balanční trénink je bezpečnější a účinnější. Je vyrobený z jednoho kusu plastu. Helm® je efektivní push-up bar s mnoha funkcemi a přidává nové rozměry do tréninku. Je navržený chiropraktikem a testován s profesionálními atlety. 

Helm® Vám pomůže posílit horní část těla, zlepšit stabilitu a vytrvalost a současně posilovat BodyCORE. Helm® nabízí více dynamických vlastností a možností efektivnějších variant statického cviku plank. Helm® přidává dynamiku síly, stability a vytrvalostního tréninku do Vašich tradičních BodyCORE workoutů.

3 různé pozice úchopu

BOSU® Helm® můžete držet třemi různými způsoby a to Vám dává větší přesnost a zároveň umožňuje zaměřit se na širokou škálu svalových skupin. Úzký úchop je zaměřený na posílení vnitřní část hrudníku a ramena, široký úchop posílí vnější a zadní část hrudníku. Standartní úchop posiluje celý hrudník a ramena.

 

 

Námi dodávané produkty BOSU ® pochází výhradně z oficiální české distribuce.

 

 

 

 

 

 

baner2

Doporučujeme

BOSU ® Balance Trainer HOME

originální pomůcka určená pro domácí cvičení balančních, rehabilitačních i posilovacích cviků umožňuje procvičení většiny svalových partií pro každého v balení: BOSU, pumpička rozdíly oproti verzi PROFI uvedeny v detailním popisu Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec